Tekinel'e Hoşgeldiniz.

Tekinel Endüstriyel Sarf Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti. adı ile 2001 yılında kurulan firmamız, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü bir kuruluş olarak 16 yılı aşkın bir süredir çözüm odaklı yaklaşım ve vermiş olduğu teknik destek ile bir çok sektörde yüzlerce firmaya ürün ve hizmet sağlamaktadır.

3M markasının Marmara bölge distribütörü olan sektördeki tecrübenin verdiği bilgi birikimi tecrübeli, uzman ve teknik kadrosu ile 3M Otomotiv Tamir Grubu (ADD), 3M Aşındırıcı Grubu (ASD), 3M İş Güvenliği Grubu (PSD), 3M Bant ve Yapıştırıcılar Grubunun ürün tedariğini sağlamaktadır.

Teknik saha ekibi ile hızlı ve zamanında, doğru ve yüksek kalitede çözüm anlayışı ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü firmalar arasında yer alan Tekinel Endüstriyel güvenilir bir çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.Vizyonumuz

Bugüne kadar güvenilir, hızlı ve müşteri odaklı hizmetleri konusunda büyük mesafe kaydeden Tekinel Endüstriyel, önümüzdeki yıllarda yeni teknolojilerle sektörün her alanında en üstün kaliteyi müşterilerine sunacaktır.


Misyonumuz

Tekinel Endüstriyel kurulduğu ilk günden itibaren anında ve hızlı dağıtım özelliğiyle "kaliteli ürün,kaliteli hizmet" anlayışı ile sektörde en çok tercih edilen firma olmuştur. Her geçen gün daha da yükselen grafiği ile Toptancı sektöründe hizmetlerine devam edecektir.

Neden Biz ?

1- Çözüm Ortaklığı
İhtiyacınız olduğunda bir telefon kadar yakınınızdayız.
2- Yenilikçilik
Yeni teknolojilerle en üstün kaliteyi sizlere sunmaktayız.
3- Kolay ve Hızlı Alışveriş
Siparişlerinizi zamanlı ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırıyoruz.
4- Ürün Çeşitliliği
Size lazım olan sarf malzemeyi mutlaka bize sorun.
5- Satış Sonrası Hizmet
Sadece satış yapmıyoruz, sonrasında da sizinleyiz.
6- Uzman Ekip
Uzman ekibimiz sahada daima yardım etmeye hazırdır.